İonic Framework ile geliştirmiş oldugum uygulama

Arkadaşlar Merhaba,

Sosyal Sorumluluk projem olan ve Okul bitirme projesi ” Tatile Engel Yok ” uygulaması. Okul dönemlerinde Mobil Programlama dersi almam ve o dersin hocasıylada uyum saglamamız bizi biraz mobil sektöre attı. Okul ögretim hayatımın belki de en verimli derslerinden biri olan “Mobil Programlama” dersidir. Hocamız sagolsun ionicframework teknolojisini tanıttı. Bende bu yönde uygulama geliştirmek istedim ve Sosyal Sorumluluk projesi olan ” Tatile Engel Yok ” projesini ortaya çıkardım.

Uygulama Amacı : Uygulamamda sadece engelli kontejyanı olan otel ve tatil köyleri bulunmaktadır. Bazı tatil yerlerinde engelli kardeşlerimize yönelik  animasyonlar, ulaşım, asansör vb hizmetler gibi ayrıcalıklar bulunmaktadır. Bu özellikleri barındıran oteller bulunmaktadır uygulamada.

– Angularjs, Html5, Css3 ve php teknolojileri kullanmış oldugum projem aşagıdadır.

  • En çok sorulan soru : sunucumda veritabanı oluşturdum ve mobil uygulamam ilk açıldığında verileri, webservis aracılığıyla getiriyor.

ph1 ph2 ph3 ph4 ph5 ph6

 

Turan Yunus

- 1994 İZMİT Doğumluyum. 6 aylıkken yürüdüğümü ve 5 yaşındayken okuma ve yazmayı söktüğümü ailem ve akrabalarım yanımda, beni onaylamasa asla kimseye inandıramayan birisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir